Топ порад, які допоможуть розвитку навичок04 Лютого 2021р.

☝️Топ порад, які допоможуть розвитку навичок
✍️Почніть проходити дистанційні курси
 Отримання грамотно структурованої інформації в стислі терміни не тільки поповнює багаж знань, але і робить реальними кардинальні зміни, коли свідомо чи вимушено змінюється спеціальність.

????Не нехтуйте інформаційної грамотністю
 Завжди беріть до уваги тренди, які стосуються не тільки певної професії, - різнобічність буде великим плюсом.

????Розвивайте критичне мислення
Маніпуляцій слід побоюватися кожному, адже вони впливають на прийняття рішень. Аналіз і виявлення невідповідностей в одержуваної інформації - кращий захист. Як прокачати даний скил? Ставте собі більше уточнюючих питань.

????Покращуйте комунікаційні навички
Спілкування робить більш ефективною командну роботу, тому слід започаткувати власну справу комунікацією. Що робити? Тут все просто: потрібно частіше спілкуватися, знаходити точки дотику за темами з колегами, при цьому розмови можуть стосуватися не тільки робочих процесів, а й інших актуальних тем.

????Навчіться ставити конкретні цілі
В цьому випадку допоможуть дві методики. Перша: одна мета розбивається на кілька маленьких, мається на увазі їх поетапне виконання. До другої методики відноситься постановка цілей по SMART:

Конкретика (Specific).
Вимірність (Measurable).
Досяжність (Achievable).
Значимість (Relevant).
Тимчасова обмеженість (Time-bound).

????‍♀️⛷????Робіть дозвілля більш різноманітним
Робота забирає багато сил, до того ж зростаючий життєвий ритм також робить негативний вплив на загальний стан. Вихід - якісно і різноманітно відпочивати, що допоможе виключити емоційну втому. Важливо й те, що хобі з часом можуть перерости в щось більше і приносить дохід.