Чому ви хочете працювати у нас? Як не розгубитися і відповісти на питання рекрутера10 Лютого 2021р.

Звідки береться ступор шукача, коли рекрутер ставить це питання, і як його позбутися (ступору, не рекрутера ????).

Для тих, хто одного разу не знайшов, що відповісти на питання «Чому ви хочете працювати у нас?», і більше не хоче подібного досвіду:
????Уважно вивчайте вакансії перед тим, як надіслати резюме. Переконайтеся, що вам підходять не тільки зарплата та обов’язки, а й сама компанія. Перед тим, як відгукнутися, радимо не тільки ще раз уважно прочитати вакансію, але й перейти на сторінку компанії.
????Резюме надіслано і вас запросили на співбесіду? Отже, потрібно готуватися. Копніть глибше — сходіть на сайт і в соцмережі компанії, якщо не зробили цього раніше, пошукайте додаткові дані в інтернеті. Але будьте уважні й фільтруйте інформацію.
????Заздалегідь підготуйте відповідь. Перед співбесідою краще продумати відповіді на популярні запитання, «Чому ви хочете працювати у нас?» — одне з них.
????Намагайтеся менше хвилюватися на співбесіді. Підготовка до зустрічі з рекрутером вже зробить її не такою стресовою. Також менше хвилюватися допоможе усвідомлення того, що співбесіда — це звичайна ділова зустріч, від її результату не залежить, жити вам або померти, тому варто розслабитися.

Ось кілька прикладів того, як відповісти на питання «Чому ви хочете працювати у нас?».
✅ «Завжди хотілося попрацювати у великій компанії з багатою історією. Думаю, я вже до цього готовий». / «Мені хотілося б професійно зростати та розвиватися разом з компанією. Я впевнений, що у вашому стартапі в мене буде така можливість».

✅ «Проєкти, які ви розвиваєте, здаються мені дійсно цінними та потрібними людям. Я буду радий долучитися».

✅ «Мені імпонує прагнення вашої компанії допомагати людям. Я читав про вашу благодійну програму в соцмережах і хотів би бути причетним до такої доброї справи».

✅ «Мені подобається, що ви як роботодавець дбаєте про співробітників. Прийшовши до вас в офіс, я тільки переконався в цьому».

✅ «Мені сподобався сайт вашої компанії...» (Розкажіть, чому.)

✅ «У мене є багато ідей, реалізувати які я б хотів саме тут. З нашої розмови я зрозумів, що ви даєте співробітникам творчу свободу і підтримуєте їхні починання. Це важливо для мене».

І головна порада від нас: ходіть на співбесіди до компаній, де точно хочете працювати, і з відповідями на подібні запитання складнощів не виникне.