Безкоштовна освітня програма для студентів KPMG Tax Camp27 Травня 2021р.

#можливості_перспектива
Безкоштовна освітня програма для студентів KPMG Tax Camp

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Офіси представлено у 147 країнах, де працює понад 219 000 професіоналів. В Україні KPMG надає послуги провідним вітчизняним і міжнародним підприємствам та організаціям з 1992 року, офіси компанії розташовані в Києві та Львові.

Організовує безкоштовну освітню програму KPMG Tax Camp, протягом якої студенти матимуть змогу поглибити свої знання про:
Основи бухобліку;
Податок на прибуток;
ПДВ;
Міжнародне оподаткування;
Трансфертне ціноутворення.

KPMG Tax Camp триватиме з 22 червня по 23 липня онлайн.

Учасники, які успішно опанують матеріал, отримають Сертифікати про закінчення навчальної програми, а найкращим буде запропоновано спрощену процедуру працевлаштування.

Реєстрація триватиме до 7 червня  включно за посиланням https://kpmg.vcv.ru/r/kpmg-tax-camp-2021