Projector Institute разом з Мінцифри та Дія30 Червня 2023р.

#можливості_перспектива

Projector Institute разом з Мінцифри та Дія.Освіта запустили освітні серіали про креативні професії в ІТ.

🧐Для кого?
Для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії, для молоді, для дизайнерів, для стартаперів.

🤓Що буде?
Створили три освітні серіали, які вже встигли стати одними з найпопулярніших на платформі Дія.Освіта:

🎨UI/UX дизайнер. Серіал ознайомлює з основами UX/UI-дизайну: теорією, правилами та інструментами. Головна героїня — Мар’яна Бучкович, Lead Designer у Nextpage Agency, навчить розробляти дизайн сайтів і застосунків.
🖍Графічний дизайнер. В освітньому серіалі розповідається про те, чим займаються графічні дизайнери, які завдання виконують та які інструменти використовують. Курс містить багато теоретичної інформації, без якої неможливо уявити практику: колористика, типографія, ілюстрація. Спікер — Антон Букорос, Senior Graphic Designer у League Design Agency.
👩‍💻Продуктовий менеджер. Кожен епізод освітнього серіалу занурює глядача в роботу продуктового менеджера: навчає аналізувати ринок, формувати й перевіряти гіпотези. У головній ролі — Олег Фляк, продакт-менеджер у Neemb, кофаундер дизайн-студії Ornament, куратор курсу Product Management у Projector.

Серіали доступні українською мовою й адаптовані до різних аудиторій. Усі серіали містять актуальні теоретичні знання та тестові завдання для закріплення отриманого результату. Після перегляду відеокурсів ви зможете отримати сертифікати, долучити їх до резюме та розпочати (або продовжити) шлях в IT.

📍Де: online

📌Детальніше за посиланням