Стартує набір до груп "Апгрейд власного софту"!09 Червня 2022р.

#можливості_перспектива

Стартує набір до груп "Апгрейд власного софту"!

Resource Studio розпочала прийом заявок на участь у теоретично-практичній програмі з вдосконалення та опанування особистих "гнучких" навичок (soft skills).

Перша зустріч відбудеться в кінці червня п.р., (подальший розклад буде скориговано за особистим узгодженням з учасниками та тренерами).

Кому це буде цікаво?
Ми шукаємо активну молодь (від 19 до 25 років), представників студентської спільноти, яка має бажання вдосконалити та набути нових скілів в сферах запропонованих програмою.

Для надання заявки чекаємо твої reference letter та curriculum vitae, на нашу електронну скриньку resources.studio@gmail.com.

Які теми передбачає програма?
 "Працевлаштування та стажування молоді";
 "Психологічний аналіз особливостей самореалізації користувачів соціальних мереж";
  "Основи фізіогноміки";
 "Риторика та ораторська майстерність";