#стаття_перспектива
Як написати резюме, яке HR не відправить у спам
Визначтеся з метою. Роботодавці розраховують на те, що людина затримається надовго і принесе компанії користь, тому побоюються «безцільних» резюме, адже, можливо, їхні автори ще не визначилися з тим, що хочуть робити в житті.
Не бійтеся, якщо у вас немає досвіду. Головне — визначтеся, чого конкретно ви хочете вчитися, поверніться до попереднього пункту і знайдіть свого роботодавця.
Розвивайтеся і не забувайте говорити про це. Пишіть у резюме, як вчитеся та удосконалюєте свої навички. Наприклад, у вас немає досвіду роботи в продажах, але ви прочитали книгу на цю тему. Або хочете бути дизайнером, ще ніде не працювали, але закінчили курси, завели свій обліковий запис на Behance.
Вказуйте, які у вас зарплатні очікування. Порада всім — вказуйте адекватні зарплатні очікування. Дізнайтеся, скільки у вашій професії платять людям без досвіду роботи або з мінімальним досвідом.
Не змішуйте все до купи, структуруйте. Якщо ваше резюме сумбурне, безладне, то, ймовірно, ваше мислення таке саме. Тому не варто змішувати всю інформацію про себе в купу: структуруйте резюме, робіть підрозділи, а в них марковані списки, будьте послідовними у викладі, дотримуйтесь хронології.