EY Audit Week 202201 Грудня 2022р.

#можливості_перспектива
 «Хочу розпочати роботу у сфері аудиту, але боюся отримати відмову».

Знайома думка? Підвищуй свої шанси отримати офер на освітній програмі EY Audit Week 2022!

На тебе чекає освітній інтенсив з тем:
 загальна ОСВ та журнал проведення
 основні засоби, грошові кошти
 запаси
 дебіторська заборгованість
 фінансова звітність (баланс та звіт про сукупний дохід).

Слухачі, які успішно виконають усі практичні завдання проєкту, отримають сертифікат учасника та fast track до практики аудиту EY Ukraine.

З 12 по 16 грудня
 16:00 – 18:00 (UTC+2)

Етапи відбору:
 тестування на рівень володіння англійською мовою
 тестування логіки.

Взяти участь можуть студенти економічних спеціальностей 4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури, а також нещодавні випускники.

Реєстрація триває до 8 грудня о 12:00.

До 18:00 9 грудня відібрані учасники отримають лист про підтвердження участі у проєкті.

Встигни подати заявку за посиланням - https://globaleysurvey.ey.com/jfe/form/SV_8AP14a7k0h5tDOS