Приєднуйся до вебінару «IT-консалтинг у Big4»!15 Листопада 2022р.

#можливості_перспектива
 Відчуваєш, що твоє місце в ІТ, але не знаєш, з чого почати? Приваблює світ кібербезпеки, але бракує технічних знань?

Приєднуйся до вебінару «IT-консалтинг у Big4»!
Учасники дізнаються про специфіку роботу команди технологічних ризиків EY Ukraine, прослухають історії кар’єрного успіху від провідних фахівців напряму, а також отримають унікальну можливість – отримати job offer від компанії, розв’язавши практичний кейс.

Для кого?
Студентів та випускників технічних та економічних спеціальностей, які володіють англійською мовою на рівні С1-С2 та зацікавлені у роботі у сфері IT.
Перевагою буде диплом закордонного ВНЗ або програми подвійного дипломування.

30 листопада 2022
16:00 (UTC+02)
 Zoom-конференція з Q&A сесією (лінк отримають тільки зареєстровані користувачі)

Спікери: Дмитро Лазученков — керівник відділу технологічних ризиків EY Ukraine та провідні фахівці напряму — Олексій Урсол і Наталія Тусіна.

Реєстрація за посиланням https://globaleysurvey.ey.com/jfe/form/SV_4Ocw0D4grpw3gmq