#статті_перспектива
Чому роботодавець ігнорує ваше резюме?
Не формат. Не використовуйте у резюме зайві графічні елементи, кольоровий текст, колонтитули, відверті фото. Адже таке резюме може здатися рекрутеру неакуратним, перевантаженим та відбити бажання ознайомитися з його змістом до кінця, уже не говорячи про супровідний лист.
Помилки у резюме. Кандидати часто роблять орфографічні та граматичні помилки у своїх резюме чи супровідному листі. Перевірте резюме на наявність помилок, перш ніж натиснути «Надіслати».
Відсутність необхідних навичок. Працедавці запрошують на роботу кандидатів, у яких є набір навичок, необхідних для досягнення успіху на конкретній посаді. Вони не шукають тих, хто має недостатню кваліфікацію.
У вас немає «родзинки». Пам’ятайте, на одну і ту ж вакансію можуть відгукнутися тисячі людей. Ви конкуруєте з багатьма іншими претендентами, тому потрібно бути переконливим та виділятися (але не бути смішним (!) – це важливо).
Відгукуєтеся на різні вакансії. Іноді кандидати одне і те ж резюме відправляють на різні вакансії, навіть не перечитуючи їх: готові працювати і офіс менеджерами, і секретарями, і помічниками керівників, і бухгалтерами, і продавцями. Для них головне – потрапити на співбесіду, а ким працювати – не важливо, потрібно за щось зачепитися.Уважно перечитайте вакансію, ознайомтеся, що пропонує роботодавець та які вимоги до кандидатів.
Відсутність у соцмережах/надмірна активність та відвертість. Відсутність у соціальних мережах, закриті профілі, відверті фото та провокативні пости, конфлікти тощо можуть зіграти не на вашу користь. Не секрет, що роботодавці перед співбесідою знайомляться із соціальними мережами кандидатів, адже іноді вони можуть бути більш красномовними, ніж самі кандидати.
Не виконали інструкцію. Часто у вакансіях роботодавці вказують конкретні пункти: що потрібно зробити, щоб потрапити на співбесіду. Наприклад, виконати тестове завдання, зателефонувати роботодавцю, а не надсилати резюме або навпаки, заповнити певну форму. Якщо ви не виконали такі умови та вказівки, значить, були неуважними.