Підбірка ТОП компаній у сфері IT09 Листопада 2023р.

#заходи_перспектива

Хей, студенти та випусники😜
Ви вже чули про захід  Час Працювати 2023 ?
НІ? Тоді долучайся, а ми поки почнемо відкривати завісу😎
Підбірка ТОП компаній у сфері IT, що братимуть участь у нашому заході

Для вас збираємо на ринку праці флагманів, які зацікавлені у молодих кадрах та готові вкладатися у ваш професійний розвиток.

Перша робота в IT:⬇️

🔹SoftServe  – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що з року в рік входить до переліку найкращих ІТ-роботодавців України та надає можливість отримати всі job ready skills завдяки навчальним рішенням від SoftServe Academy.

🔹Sigma Software – глобальна мультинаціональна компанія, що понад 20 років розробляє круті ІТ-рішення і надає послуги ІТ-консалтингу повного циклу своїм клієнтам по всьому світу – від Азії до Західного узбережжя США.

🔹Yalantis  — українська компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ- консалтингу з 15-річним досвідом, що має центри розробки в Дніпрі, Києві, Львові, Ларнаці (Кіпр), Варшаві (Польща) та 500 експертів, які співпрацюють по всьому світу.

🔹Genesis  — це українська кофаундингова ІТ-компанія та один з найбільших паблішерів неігрових застосунків, що створює та розвиває глобальні технологічні бізнеси з підприємцями Центральної та Східної Європи (2023 року посіла перше місце у рейтингу найкращих роботодавців воєнного часу за версією журналу Forbes)

🔹Metinvest Digital  – є провідною українською ІТ компанією, яка займається промисловою автоматизацією та наданням ІТ сервісів, і виступає ключовим ІТ-партнером для Групи компаній холдингу Метінвест.

🔹Boosta – міжнародна ІТ-компанія з українським серцем, що створює та просуває digital-бізнес та має багато успішних IT-продуктів, проєкти з performance-маркетингу, а також власний інвестиційний фонд Burner, стартап-студія Boosta Startup Factory і освітній проєкт Boosta Academy.

🔹Infineon  – проектує, розробляє, виробляє та продає широкий спектр напівпровідників і системних рішень для автомобільної та промислової електроніки, комунікаційних та інформаційних технологій, IoT, сенсорних технологій та безпеки.

🔹ZONE3000 - міжнародна ІТ-компанія, з 25-річним досвідом, входить до рейтингу ТОП-10 українських ІТ-роботодівців, що надає рішення для розробки та підтримки продуктів у галузях хостингу, доменних імен, сертифікатів безпеки, особистої пошти тощо.

🔹 Lifecell  – це український оператор електронних комунікацій, що надає послуги мобільного зв’язку і передачі даних на базі швидкісного інтернету та розвиває інноваційну екосистему електронної комунікаційної галузі.

Тут шукають саме вас! Обирайте компанію та слідкуйте за активностями від компаній, якщо прагнете розвиватися в IT!