Global Graduate Programme in Marketing01 Квітня 2024р.

#можливості_перспектива

Global Graduate Programme in Marketing BAT Ukraine / British American Tobacco Ukraine

Вид працевлаштування: 18-місячний контракт
Функція: Marketing

Програма Global Graduate – це 18-місячна програма прискореного розвитку, яка є початком успішної кар’єри в BAT. Учасники програми отримають можливість працювати над реальними завданнями з самого початку, роблячи безпосередній внесок у бізнес і беручи на себе більший рівень відповідальності.

Під час проходження програми ви матимете можливість бути залучені до задач та проєктів пов’язаних з:
⚡️Керуванням програмою В2В, вдосконаленням процесів, постановка та планування цілей, контроль виконання, впровадження активностей (наприклад запуск нової марки);
⚡️Зведенням місячної інформації, проведення оплат, контроль виконання умов договору;
⚡️Створенням планограм на новий цикл;
⚡️Залученням в процес від ідеї до створення/встановлення нового обладнення;
⚡️Планування нового запуску (ідея, розробка механіки, покриття, прорахунок цілей , презентація, моніторинг виконання , підведення підсумків тощо).

ЯКЩО ВИ…
⚡️Шукаєте кар'єру в міжнародній компанії в сфері Marketing;
⚡️Вільно спілкуєтесь англійською та українською мовами;
⚡️Незабаром завершуєте або закінчили навчання (не більше 3 років після закінчення університету);
⚡️Маєте лідерські та сильні аналітичні здібності;
⚡️Цілеспрямовані та амбітні;
⚡️Мобільні на національному рівні.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
⚡️Конкурентна заробітна плата;
⚡️Бонус за результатами діяльності за рік;
⚡️Медичне страхування та страхування життя;
⚡️Компенсація харчування;
⚡️Професійна та відкрита команда;
⚡️Допомога з переїздом для кандидатів з інших міст;
⚡️Навчання та розвиток.

Дізнайся більше про нас:  www.bat-careers.com, British American Tobacco (bat.com)