UGEN25 Жовтня 2021р.

#можливості_перспектива
Хочеш відкрити для себе світ рекрутингу у топ-компаніях? Хто стоїть за великим бізнесом та розвиває його команду?

Вже 27 жовтня, з 16:00 по 18:35, ми проведемо круту онлайн-лекцію та розкажемо тобі більше про професію HR-менеджера.

На тебе чекають:
Анна Добринець, директор з управління персоналу Imperial Tobacco, яка розкаже тобі більше про те, якими компетенціями має володіти НR-менеджер.
Анастасія Овчаренко, Employer Brand Manager у Genesis. Анастасія поділиться з тобою тим, що на тебе чекає на етапах відбору до провідних компаній України.
Дарія Макарова, фахівець з підбору персоналу ABINBEV EFES UKRAINE. Дізнавайся більше про телефонні співбесіди з кандидатами та як правильно їх проводити.
Анна Єремеєва, Associate Relations Manager компанії MARS. Завдяки Анні ти дізнаєшся більше про асесмент-центр, як про один з етапів відбору та про те, як правильно його проводити.
Ольга Зарудня, Talent Manager ВАТ, розкаже про розвиток кар’єри HR-менеджера.

Реєструйся за посиланням вже зараз https://cutt.ly/DRzXMy9 та розпочинай кар’єрний інтенсив!

Залишилися питання? Пиши нам ugen.pm@gmail.com або в Телеграмі @askugen_bot .