Пора можливостей04 Вересня 2020р.

Маша Самохвал, [04.09.20 11:30]
[Переслано от Маша Самохвал]
Початок нового навчального року у багатьох людей асоціюється з початком нового життєвого етапу. Тим, хто сяде за парти 1 вересня бажаємо успішного та результативного навчального року. Тим, хто вже закінчує/закінчив навчання та планує розпочати новий етап у своєму житті, пропонуємо актуальну добірку цікавих стажувань

Стажист відділу технічного обслуговування в PepsiCo
Один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв запрошує у свою команду. Вимоги до претендентів: англійська мова на рівні Intermediate; профільна освіта за спеціальностями обладнання та автоматизовані системи управління на харчовому виробництві або інші технічні напрямки; студент останніх курсів/випускник ВНЗ; навички роботи з кресленнями, схемами та технічною документацією будуть додатковою перевагою. Пропонують: винагороду та офіційне працевлаштування з першого дня; гнучкий графік та медичне страхування; глибоке функціональне занурення в обрану галузь бізнесу; розуміння специфіки FMCG-індустрії; спеціально розроблену програму розвитку та навчання за обраним напрямом; розвиток критичних компетенцій для побудови успішної кар’єри; цікаві завдання та можливість працювати над реальними проєктами.

Стажист у відділ бухгалтерії в INTERTOP (Київ)
Компанія, що займається роздрібною торгівлею, шукає стажистів у відділ бухгалтерії на повну та неповну зайнятість. Вимоги до кандидатів: повна/неповна вища освіта: фінансова, економічна або бухгалтерська; впевнений користувач ПК: MS Office (Excel, Word). Обов’язки: робота з графіками, табелями співробітників компанії або з первинною документацією, допомога в оформленні документації відповідно до встановлених норм для передачі їх до архіву. Пропонується: можливість зростати професійно та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та розміщення офісу біля станції метро.

Стажист/Intern в ProCredit Bank
Банк запрошує в команду. Вимоги: студент 4 або 5 курсу; знання англійської мови (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях найбільших міст України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Помічник рекрутера в OTP BANK Ukraine
Банк відкриває вакансію. Заробітна плата – 4 000 грн. Обов’язки: пошук резюме в інтернеті; співбесіди телефоном; допомога в кадровому адмініструванні. Вимоги до претендентів: фінансово-економічна освіта (бажано); бажання розвиватися в напрямку рекрутингу; абсолютною перевагою буде наявність досвіду роботи в кол-центрі.