Open Week24 Травня 2023р.

#можливості_перспектива

🤯 Не знаєш, з чого почати, аби потрапити в IT? Чи відчуваєш потребу довчити Java? Більше практики на Python? А може на QA з нуля?

У SoftServe Академії є рішення саме для тебе! На Open Week ми розповімо про всі формати й навчальні рішення, щоб відкрити сферу ІТ, та допоможемо обрати твій, залежно від рівня знань.

Це для тебе, якщо ти:
- навчаєшся в університеті й хочеш стартувати кар'єру в ІТ;
- не знаєш, що саме тобі необхідно - підтягнути теорію чи отримати більше практики.

Приєднуйся до серії подій, під час яких поговоримо про:
📚05.06, 17:00 – Еволюція навчальних рішень SoftServe Академії.
📚06.06, 17:00 – Усе, що потрібно для старту в ІТ: плюси та мінуси входження в індустрію.
📚07.06, 17:00 – Як ChatGPT допомагає на різних етапах навчання – найкращі практики.
📚08.06, 17:00 – GitHub Copilot vs ChatGPT: що обрати при переході від теорії до практики.
📚09.06, 17:00 – Проєктний підхід: як робота над соціально важливими ініціативами допомагає отримати практичний досвід.

Ну що, розпочинаємо подорож до першої роботи в IT?

👉 Хутчіш реєструйся за посиланнямhttps://app.softserveinc.com/g/xyqkseuomm80oo

І очікуй запрошення на пошті 😊