Стажер департаменту маркетингу (програми лояльності)24 Травня 2023р.

#стажування_перспектива

Стажер департаменту маркетингу (програми лояльності)

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування, і є частиною Turkcell — турецького постачальника конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг.

На стажуванні в компанії lifecell ти прокачаєш себе та свої навички, зануришся у сферу телекомунікацій, будеш працювати над реальними проєктами в динамічному середовищі, відкритій та позитивній атмосфері.
Ти береш участь у направленні по роботі з програмами лояльності.

Ти будеш займатись:
🔶Пошуком партнерів для програм лояльності.
🔶Документальним оформленням співпраці: підготовка контрактів, їх погодження і підписання.
🔶Веденням звітності за допомогою SAP.
🔶Розробкою і запуском промокампанії(підбір channel mix). Запити на створення креативів і текстів, їх погодження. Аналізом результатів. Підготовкою звітності в бухгалтерію.
🔶Систематичним збором та аналізом зворотного зв’язку студентів за допомогою адмін панелі Campus та подальша передача цих звернень для обробки агентами колл центру.
🔶Допомогою в створенні контенту для промо розсилки партнерських магазинів.
🔶Просуванням і популяризацією програм лояльності в каналі трейд: від підготовки презентації для продавців, листів на ESMів, формування інструкції до реалізації, аналітики та збору статистики за результатами промо.
🔶Допомогою в реалізації проєктів Customer Journey на перших двох етапах дослідження знання про продукт/сервіс та детальний опис спостережень.
🔶Веденням частини проєкту Price increace: — збір, підготовка і формування технічного завдання до Глобал Білгі — контроль вчасного надання колегами матеріалів.
🔶За запитом від колег оновлення поточних текстів на IVR.
🔶Збором статистики з різних джерел, розрахунком показників, моніторингом форумів, аналізом обговорень і відгуків на форумах, формуванням висновків і наданням рекомендацій щодо покращення або усунення проблематики.

Якщо ти:
🔶Студент останніх курсів або випускник університету.
🔶Здобуваєш вищу освіту в сфері маркетингу.
🔶Володієш програмами MS Excel, MS Word.
🔶Маєш знання англійської мови вище середнього.
🔶Комунікабельний, уважний до деталей, бажаєш працювати в команді та маєш аналітичне мислення, — ми чекаємо на тебе!
🔶Стань справжнім професіоналом разом з командою lifecell!

Стажування триває до 6-ти місяців.