Стійкість жінок в ІТ: самооцінка та самоцінність03 Серпня 2023р.

#можливості_перспектива

Запрошуємо на спільну онлайн-зустріч від WinE разом з Rozmova: "Стійкість жінок в ІТ: самооцінка та самоцінність"

📆 Коли? 9 серпня, 19:00 за Києвом
📍Зареєструватися: https://forms.gle/7DwQy6wZNrkxVuhC9

👩Разом з психологинею Юлією Куделею, ми поговоримо про те, як підвищити самооцінку та зберегти відчуття самоцінності, зустрівши сучасні виклики та ризики.

🎯 Що вас чекає на зустрічі?
🔹Дізнаємося про актуальні тенденції та статистику участі жінок в IT індустрії, а також ризики, з якими стикаються жінки, вибираючи цей шлях.
🔹Розберемо стереотипи про Самооцінку, Внутрішнього Критика та Самоспівчуття.
🔹Розкриємо різницю між зовнішнім та внутрішнім спрямуванням у сприйнятті себе. Вивчимо методи пошуку внутрішніх опор для зміцнення самоціннісного ставлення.
🔹Розберемо, як перебороти негативне ставлення до свого тіла, компетенцій та якостей.
🔹Дізнаємося, як з використанням нейронаук підтримувати себе, мотивувати та будувати стійке позитивне самовідношення.
🔹План як підвищувати самооцінку та самоцінність + тендітна інструкція щодо його впровадження.

🎁За участь у вебінарі даруємо 20% знижки на першу сесію  від Rozmova.