Тренінг з бізнес-аналітики та ШІ для жінок02 Серпня 2023р.

#можливості_перспектива

Тренінг з бізнес-аналітики та ШІ для жінок

Безплатний триденний тренінг для українок Leading with Confidence in the AI World від SET University та UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics при Каліфорнійському університеті Берклі.

🧐Що буде?
Програма з бізнес-аналітики та генеративного ШІ спеціально для українських жінок. Курс є частиною програми Berkeley Alliance for Inclusive AI та направлений на те, щоб допомогти українським учасницям зростати професійно за допомогою сучасних технологій та роботи з будь-якими данними.

Учасниці отримають сертифікат бізнес-школи UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics.

📢 Хто спікер?
Готьє Вассер — експерт з аналізу даних і цифрової трансформації, директор та професор центру UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics при Берклі.  Навчає бізнес-лідерів, як використовувати науку про дані та аналітику для побудови та впровадження бізнес-стратегій. Приєднався до викладацького складу SET University в якості запрошеного професора та члена академічної ради.

Воркшоп безкоштовний і проходитиме офлайн, у Києві з 30 серпня по 1 вересня. Реєстрація за посиланням.

📍Де: offline