Співбесіда англійською від A to Z: топ помилки та топ поради від English For IT!25 Липня 2023р.

#можливості_перспектива

Це івент від проєкту WinE спільно зі школою англійської English For IT, який допоможе тобі з легкістю проходити співбесіди англійською!

🗣 Спікерка: Юля Колчаг, CEO at English For IT
🗓 27.07 о 17:30
📩 Зарєеструватися: https://forms.gle/PF6dWL9jf1vbaXNp7

1️⃣ Співбесіда? Англійською? В IT? Так, саме так! На нашому івенті ми зосередимося саме на специфіці співбесід англійською в IT галузі
2️⃣ Юлія, поділиться цінними порадами та стратегіями, як почувати себе впевнено та спокійно під час співбесіди
3️⃣ Ми розкриємо найпоширеніші помилки, яких слід уникати під час співбесіди.
4️⃣ Експерти з English For IT поділяться з вами порадами та прийомами, які допоможуть вдосконалити твої мовні навички. Крім того, тебе чекає короткий урок з англійської, що зробить цей івент ще більш цікавим та пізнавальним!
5️⃣ AMA (=ask me anything). А завершимо ми цю зустріч відповідями на ваші питання.

Не пропусти цю унікальну можливість вдосконалити свої навички та знання!🚀