Women in Tech Ukraine запрошує вас безкоштовно відвідати одну з найбільших Tech подій Європи - Perspektywy Women in Tech03 Червня 2022р.

​​#можливості_перспектива

Women in Tech Ukraine запрошує вас безкоштовно відвідати одну з найбільших Tech подій Європи - Perspektywy Women in Tech, онлайн, не виходячи з дому 7-8 червня!

Якщо ви не можете приїхати на саміт до Варшави, у вас тепер є можливість приєднатися онлайн! У вас буде можливість відвідати два дні конференції та скористатися усіма можливостями, які надає Perspektywy Women in Tech Summit!

Чому варто прийти?
Майже 40 виступів та 60 воркшопів про Метавсесвіт, веб 3.0, NFT, 5G, програмування, штучний інтелект 3.0, кібербезпеку та багато іншого.
Можливість ознайомитися з вакансіями та познайомитися з представниками компаній. Ви зможете обговорити своє резюме, запитати про процедури набору персоналу в компанії та все, що вам цікаво!
Нетворкінг з усіма учасниками конференції онлайн, та корисні контакти.
Понад 200 наставницьких сесій, на яких ви можете поспілкуватися з досвідченими професіоналами! Якщо ви відчуваєте, що зараз потребуєте підтримки у кар’єрі, і хочете отримати пораду від експертів, це чудовий шанс.

Women in Tech Ukraine разом з спікерами від компаній Qubit Labs (Іва Козловська, Оксана Заболотна) , ISE Corporate Accelerator (Олена Маліцька), Argent.design (Катерина Муханова) будуть презентувати українську технологічну екосистему в рамках Perspektywy Women in Tech Summit.
Минулий саміт зібрав понад 8 300 учасників із 103 країн, ця масштабність просто вражає!

Наша ціль - показати, як працює бізнес та IT/tech екосистеми під час війни, а також ми хочемо запросити і об'єднати якомога більше жінок в IT для підтримки та росту!

Реєструйтесь за посиланням  https://forms.gle/NUK1J9T8KcDnt9ZJ9
Після реєстрації ми скидаємо вам код, за яким ви будете мати повний доступ до конференції.
Дізнавайтесь більше про Perspektywy Women in Tech Summit на сайті https://womenintechsummit.pl/