MyWayUp02 Вересня 2018р.

Завдяки симуляції реальної проектної роботи учасники бізнес-челенджу #MyWayUp пройдуть шлях від інтерна до топ-менеджера компанії всього за 1 тиждень.

Бізнес-челендж #MyWayUp передбачає:

✴Знайомство з компанією, особливостями роботи відділу аудиту та кар'єрним шляхом, що відкритий перед кожним працівником PwC

✴ Удосконалення 4 важливих навичок для старту кар‘єри у бізнес-середовищі: MS ExcelTeamworkTime ManagementLeadership

✴ Челенджі (на основі аудиту IT-компанії) для застосування і засвоєння цих 4 навичок

✴ Історії успіху від аудиторів, провідних аудиторів, менеджерів та топ-менеджерів компанії

✴ Пропозицію роботи для учасників, що здобули у грі рівень "топ-менеджер". Можливість долучитися до команди аудиту за спрощеною процедурою для решти учасників

Хто може взяти участь?

Студенти 3 - 6 курсів та випускники (2016, 2017 та 2018 рр.) будь-якої економічної спеціальності (наприклад, облік та аудит, фінанси, економіка підприємства, міжнародна економіка, бізнес та інші).

Коли?

24 вересня – рівень «Intern & Associate»

25 вересня – рівень «Senior Associate»

27 вересня – рівень «Manager & Senior Manager»

29 вересня – рівень «Director & Partner»

Де?

Офіс PwC Україна у м. Київ.

Як потрапити?

Деталі реєстрації (до 18 вересня 12:00) на pwc.com/ua/mywayup або у Facebook - http://bit.ly/MyWayUp_Facebook

Ми віримо, що ви бажаєте свої студентам та випускникам розпочати кар'єру в компанії, де можна здобути унікальні навички, необхідні для успіху у сучасному світі технологій, автоматизації та штучного інтелекту. Саме тому просимо ділися цією інформацією з ними на заняттях та у соціальних мережах (матеріали у доданих файлах).

Ще більше можливостей на сайті pwc.com/ua/beagamechanger та Facebook сторінці PwC Ukraine Careers!

Залишилися запитання? Чекаємо на ваш лист чи телефонний дзвінок (+380 50 444 12 50).

З повагою,

Команда #MyWayUp

Follow PwC Career Page on TelegramFacebookLinkedIn and Instagram!