Працевлаштування в умовах локдауну
Зміни, які було привнесеними на ринки праці світу останнім часом, завдяки трансформації сфер життя під впливом проти пандемічних заходів, зачепили не лише суто «спектр» різноманіття професій, але й змінили самі вимоги рекрутингу до шукачів вакансій.
Представники рекрутингової сфери радять не забувати, що віддалений формат роботи, суттєво розширив перелік варіантів працевлаштування, додав до списку вітчизняних вакансій чимало робочих пропозицій «віддаленки» з-за кордону.
Потрібні саме такі віддалені працівники, які розуміють, що обладнання свого робочого місця вдома, залежатиме, в основному, від них самих. Скрута в доходах бізнесменів, обумовлює незрозуміле ставлення до вимог шукачів «забезпечити їх всім необхідним для роботи».
Серед «м’яких навичок», також відбулася певна рокіровка. Наразі, по-переду йдуть вміння самостійної організованості, навички ефективного планувати часу та обсягів роботи, самостійність у прийнятті рішень, спокійне ставлення до «тягаря відповідальності», вміння само мотивуватися та інші, які результативно впливають саме на роботу в форматі «поза офісом».
Розуміння здатності до надмірного працювання, також стало іншим. Готовність працювати більше та доведення кандидатом змоги, тому, що він не раз вже «тримав такі навантаження», може привести рекрутерів до думки про погану самостійну організованість працівника та професійну незрілість. Тож, виказувати власну лояльність роботодавцю через готовність до надмірної праці, треба дуже обережно.
Самомотивація, також, наразі вийшла на передній план серед вимог, висунутих до кандидатів. Віддаленість від керівництва та колективу, може швидко привести до втрати радощів від праці та вигоряння працівника, тож, рекрутерам цікаво, як людина вміє самостійно мотивуватися та які засоби використовує, щоб справлятися з періодами депресивних та панічних проявів.
Пам’ятайте й те, що завжди та, майже всі, обожнюють тих людей, які постійно та вдало працюють над собою, цікавляться новим, протягом життя, рухаються до нових цілей.