7 фільмів, які по-справжньому мотивують29 Січня 2021р.

7 фільмів, які по-справжньому мотивують

Нескорений / Invictus
Середина 90-их років, Південна Африка. Фільм про те, як в той важкий час створювалася і виховувалася команда з регбі, і як вона йшла до перемоги. Причому перемогу не тільки спортивної, але і над расовими забобонами. У головній ролі Метт Деймон, грає наполегливої і цілеспрямованої капітана команди, і Морган Фріман в ролі Нельсона Мандели.

Біллі Еліот / Billy Elliot
Біллі - хлопчик, що живе в маленькому шахтарському селищі, разом з батьком і братом. Живуть вони біднувато, у батька важка робота, а його старший син працювати взагалі не хоче, бере участь у заворушеннях проти роботодавців, постійно чогось вимагаючи. А хлопчик, між тим, захопився балетом. Реакція батька і брата була, м'яко кажучи, негарна, але Біллі продовжував займатися улюбленою справою і дечого досяг.

Король говорить / king's Speech
Фільм про людину по імені Георг, який готується до коронації на британський престол. Все б добре, але Георг - заїка. А який король, який не вміє виголошувати палкі промови. У відчаї, він звертається до логопеда, який знайшов до нього незвичайний підхід.

У гонитві за щастям / The Pursuit of Happyness
Один з найсильніших фільмів з участю Уілла Сміта. Тут він грає батька, поодинці виховує сина. Фінансове становище у них дуже погане, вони на порозі бідності, їх виселяють на вулицю. Але Кріс щосили прагне заробити грошей і зробити життя сина краще і щасливіше.

Ерін Брокович / Erin Brockovich
Історія про матір-одиначку, яка крутиться як білка в колесі, щоб утримувати своїх трьох дітей. І при цьому примудряється йти до успіху різними способами. Життєва історія про сильну жінку! У головній ролі - Джулія Робертс, не люблю її, але там добре зіграла.

Капітан Філліпс / Captain Phillips
Величезний контейнеровоз, який мав нещастя пропливати біля берегів Сомалі, виявився захоплений місцевими піратами. Команда корабля дала відсіч загарбникам, а пірати у відповідь взяли в заручники капітана судна Річарда Філліпса. Фільм розповідає про те, як він боровся за своє життя і життя ваших колег на кораблі.

Тріумф: Історія Рона Кларка / The Ron Clark Story
Меттью Перрі в цьому фільмі грає викладача школи в неблагополучному районі Нью-Йорка. У нього в учнях виявилися складні діти: незалежні, нахабні і горді темношкірі підлітки з гетто. Фільм про те, як він "ламав" їх характер і боровся за їх увагу та повагу.