Добірка книг для саморозвитку05 Березня 2021р.

Є книжки «на один вечір», про які забуваєш, щойно перегорнувши останню сторінку. А є такі, що перевертають усе життя, провокують на зміни й самовдосконалення. Сьогодні у нашій добірці – цікаві книжки для саморозвитку.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             «Сторітелінг для очей, вух і серця» — Марк Лівін
У цій книжці Марк Лівін пояснює, як навчитися чути й бачити історії, поглибити власне розуміння тексту та захопливо писати. Повірте, це він точно вміє. Адже український письменник та журналіст є заступником головного редактора The Village Україна, пише для Inspired, є автором курсу зі сторітелінгу в школі комунікацій Bazilik та незабаром читатиме лекції в Українській Академії Лідерства.

«BIG DATA. Зброя математичного знищення. Як великі дані збільшують нерівність і загрожують демократії» — Кеті О’Ніл
Ми живемо в епоху алгоритмів. Рішення, які впливають на наше життя, дедалі частіше ухвалюють зовсім не люди, бо їх визначають математичні моделі. Це має забезпечити справедливість рішень, позаяк кожного судять за одними й тими самими правилами, і упередженість зводять нанівець. Проте Кейт О’Ніл розкриває в книзі інший бік Big Data і математичних алгоритмів ухвалення рішень.

«Суперстудент» — Улаф Шеве
У своєму посібнику автор розповідає про всі техніки, які застосовував з таким чудовим результатом: як читати і як запам’ятовувати, як складати усні й письмові іспити, як підвищити мотивацію і продуктивність, як покращити дисципліну й відповідальність, а головне – як знаходити в навчанні баланс, щоб отримувати від нього справжнє задоволення! Якщо ви хочете покращити свої оцінки й стати найкращим студентом, при цьому не жертвуючи своїм вільним часом, ця книжка саме для вас.

«Кафе на краю світу» — Джон П. Стрелекі
Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що — марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, попри набутий досвід. «Кафе на краю світу» — справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка й наснажлива, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.