4 ознаки того, що співбесіда пройшла не так добре09 Квітня 2021р.

4 ознаки того, що співбесіда пройшла не так добре
А тепер давайте поговоримо про зворотну сторону: у вас з’явилося відчуття, що, можливо, співбесіда пройшла не дуже добре. Якщо підтверджується щось з ознак, перерахованих нижче, то, можливо, вам варто продовжити пошук і готуватися до співбесід з іншими роботодавцями.

1️⃣нтерв’юер не приділяв вам уваги. Якщо співрозмовник подумки перебуває десь в іншому місці або ви помічаєте, що він дивиться на інший екран під час співбесіди, ймовірно, він не зацікавлений або не залучений в розмову.
Втім, цілком можливо, що він просто побіжно переглядає ваше резюме або свій список питань для співбесіди. Так що не надавайте надто великого значення короткому відволікання або розриву зорового контакту. Зовсім інша справа – відсутність залученості в розмову в цілому.
2️⃣Ви не обговорили подальші дії. Інтерв’юер не надав жодної інформації про те, що буде далі, коли буде прийматися рішення про прийом на роботу або чого можна очікувати після закінчення співбесіди.
3️⃣У вас не було можливості поставити запитання. «Якщо запланований час ще не минув, а інтерв’юер перериває співбесіду, він, можливо, вже прийняв рішення продовжити пошук.
4️⃣Співбесіда закінчилася раніше. Якщо тривала співбесіда – хороший знак, то її дострокове завершення – зазвичай знак поганий. Але і тут можуть бути виключення. Можливо, вони вирішили, що ви відмінно підходите, і не відчували необхідності затягувати співбесіду без потреби. Щоб отримати більш точне уявлення про те, як пройшла співбесіда, оцінюйте цей сигнал в поєднанні з іншими тривожними знаками.