Учасник онлайн форуму Career-talk in KNEU 2.031 Березня 2021р.

Учасник онлайн форуму  Career-talk in KNEU 2.0
Компанія Procter & Gamble вже понад 180 років пропонує споживачам з усього світу одне з найширших портфоліо якісних та інноваційних брендів, які знайомі кожному. Серед них – Always, Ariel, Blend-a-Med, Fairy, Gillette, Head & Shoulders, Lenor, Oral-B, Pampers, Pantene і Tide.

Секрет успіху полягає в тому, що наша робота базується на трьох простих ідеях: лідерство, інновації та відповідальність перед суспільством.

На сьогодні, P&G забезпечує близько 500 робочих місць як в центральному офісі в Києві, так і на виробничих підприємствах – в м. Борисполі та м. Покров (м. Орджонікідзе).

Старт кар’єри з Procter & Gamble
Протягом року P&G пропонує програми для старту кар’єри у відділах продажів, фінансів, логістики, IT, HR та на виробництві:

Managerial Internship
Для студентів 3-6-их курсів
Ви будете працювати над проектами для вашого особистого та професійного розвитку. Інтернам після успішного проходження стажування буде запропонована Traineeship програма, як продовження розвитку.
Щомісячна зарплата – 21 000 грн gross;
Тривалість: 3-6 місяців;
Пакет пільг: медичне страхування, страхування життя, компенсація обідів, додаткові дні відпустки(на рік: 24 за законодавством + 6 додаткових);
Компенсація витрат на мобільний зв’язок, якщо необхідний для виконання щоденних обов'язків;
Гнучкий графік та можливість працювати з дому.

Managerial Traineeship
Для студентів 3-6-их курсів та нещодавніх випускників
Ви будете працювати над важливими проектами та щоденними задачами, які підготують Вас до ролі менеджера після успішного завершення програми.
Щомісячна заробітна плата: 24 000 грн. gross (та підвищення за результатами роботи після 6-го місяця);
Тривалість: 6-12 місяців;
Пакет пільг: медичне страхування, страхування життя, компенсація  обідів, додаткові дні відпустки (на рік: 24 за законодавством + 6 додаткових);
Гнучкий графік та можливість працювати з дому.

Більше про умови роботи - https://www.pgcareers.com

Чому P&G?
Унікальний досвід:
Програми стажувань дозволяють зануритися у реальні бізнес-завдання з першого дня, проявити лідерські здібності  на цікавих проектах, а також дають можливість побачити роботу компанії світового FMCG-ринку зсередини.
Конкурентна заробітна плата:
Стабільна і своєчасна оплата праці, офіційне працевлаштування з першого робочого дня, оплачувані лікарняні та 30 днів відпустки.
Соціальна відповідальність:
За допомогою нашої програми «Піклування в кожен дім» в P&G ми прагнемо забезпечити комфорт у кожному домі, а також здоров'я і гігієну тим, хто найбільше цього потребує.
Щорічна допомога:
Щорічно P&G Україна надає допомогу більш ніж 500 000 людям, передаючи понад 1200 тон продукції 30 брендів, зокрема Pampers, Tide, Ariel, Gala, Always, Head & Shoulders, Gillette та Fairy через наших міжнародних партнерів.

Ми вважаємо нашим обов'язком створити таку корпоративну культуру, де всі рівні і кожному доступні усі можливості для розвитку. Ми не дискримінуємо на основі раси, статі, віку, громадянства, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або висловлювання, інвалідності. Усі наші працівники однаково унікальні: ми поважаємо різні традиції, досвід і точки зору.