Навіщо та як правильно описувати свої професійні досягнення05 Лютого 2021р.

Навіщо та як правильно описувати свої професійні досягнення
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Проблема. Я бухгалтер/інженер/журналіст/менеджер/студент. У мене немає досягнень. Я не розумію, про що писати в резюме або розповідати на співбесіді. Та й чи треба?

Рішення.Треба. Досягнення покажуть потенційному роботодавцю, що ви не просто робите свою роботу, а розвиваєте компанію, ведете її до процвітання, ставите мету і досягаєте її. А йому це й потрібно: щоб ви підвищили продажі, збільшили кількість переходів на сайт, прискорили процеси, винайшли щось тощо.                                                                                   Чому може здатися, що у вас немає досягнень
1Ви неправильно розумієте, що саме криється за словом «досягнення». Досягнення — це не тільки польоти на Місяць або винахід ліків проти усіх хвороб, а результат вашої роботи, який можна виміряти.
2Ви не вмієте і не ставите цілі в роботі, тому вам складно оцінити, досягли ви чогось чи ні.
3Ви несвідомо занижуєте свої заслуги.
4Ви дійсно нічого не досягли за свою кар’єру. Але це майже неможливо. Потрібну інформацію завжди можна знайти.
Що з цим робити. Подумайте, як виміряти результативність праці в цифрах. Сформулюйте конкретно — підвищив продажі на 20%, навчив 5 менеджерів, написав 100 статей, залучив до співпраці 20 нових авторів за 2 місяці, спроєктував 50 плат, зробив 208 дизайнерських листівок і так далі. У такому разі одиниці виміру не важливі, головне — цифри.
Якщо з цим проблема, вам складно виміряти результат, пишіть факти, саму суть. Наприклад: організував перехід на електронний документообіг, виявив збиток — реалізовували продукцію за цінами нижче собівартості.
Шукайте формулювання, котрі чіпляють, від цього залежить, чи зверне рекрутер увагу на ваше резюме або супровідний лист і чи запросить на інтерв’ю.

Якщо приклади не допомогли, вам досі здається, що у вас поки немає результатів і успішних проєктів на роботі, сьогодні той самий день, коли ви можете почати їх реалізовувати.