Добірка фільмів12 Березня 2021р.

Пропонуємо вам короткі анотації до фільмів, що ефективно впливають на нашу свідомість і реально підштовхують на позитивні кроки у саморозвитку

Перед класом / Front of the class. Головний герой фільму - Бред, який з шести років страждає синдромом Туретта - дуже рідкісним розладом нервової системи, через яку хворий постійно схильний до нервових тиків: безконтрольно здійснює різні рухи і видає спонтанні звуки. Страшна річ, в пошуках інформації пішов переглядати ролики на ютубі і дізнався, що у героя цього фільму ще легкий вид синдрому, деякі хворі ще й лаються безконтрольно, а самий жорсткий випадок - це коли твк постійний, безперервний. Тим не менш, Бред поставив мету - стати вчителем у школі і досяг її. Яким чином - подивіться.

Пам'ятай / Memento. Інший фільм про людину з іншим рідкісним захворюванням - синдромом втрати короткої пам'яті. Леонард пам'ятає все про себе до певного моменту, але не може запам'ятати те, що відбувається з ним у повсякденному житті. Це сталося після того, як вбили його дружину. І він, в цьому стані, зайнявся розслідуванням вбивства, задався метою знайти винного. А той факт, що він забуває все те, що з ним відбувається, що сильно ускладнює процес розслідування. Леонард вийшов із ситуації тим, що фотографує найважливіші факти, події і людей на Полароїд, а на знімках робить написи. Висновки і мітки він набиває на своє тіло татуюваннями. Незвичайний сюжет, правда? Але любителі "складного кіно" можуть радіти, бо дія у фільмі відбувається навпаки - з кінця до початку. Якщо подужаєте весь фільм, то зрозумієте, що це реальний вибух мозку.

Нескорений / Invictus. Середина 90-их років, Південна Африка. Фільм про те, як в той важкий час створювалася і виховувалася команда з регбі, і як вона йшла до перемоги. Причому перемоги не тільки спортивної, але і над расовими забобонами. У головній ролі Метт Деймон, грає наполегливого і цілеспрямованого капітана команди, і Морган Фріман в ролі Нельсона Мандели.

Біллі Еліот / Billy Elliot. Біллі - хлопчик, що живе в маленькому шахтарському селищі, разом з батьком і братом. Живуть вони біднувато, у батька важка робота, а його старший син працювати взагалі не хоче, бере участь у заворушеннях проти роботодавців, постійно чогось вимагаючи. А хлопчик, між тим, захопився балетом. Реакція батька і брата була, м'яко кажучи, негарна, але Біллі продовжував займатися улюбленою справою і дечого досяг.