Добірка фільмів19 Березня 2021р.

Кожен із нас іноді не має бажання вчитися — дехто просто втомився від постійного навантаження та рутини; хтось через те, що з певної причини перестав бачити в навчанні сенс. Бувають і такі випадки, коли людина взагалі не розуміє важливості знань або ж не цінує можливості їх отримувати.    Тому ловіть добірку фільмів, які мотивують вчитися.

«РОЗУМНИК ВІЛЛ ХАНТІНГ». Чи не найперший фільм, що рекомендують автори чималої кількості інтернет-статей, які знаходить пошуковий запит «фільми для мотивації вчитися». Однак, якщо ти дивишся його з метою надихнутися на плідну розумову працю, я вважаю, що ця кінокартина тобі НЕ стане за Джина.
Як мінімум, головний герой не мусив докладати зусиль до навчання та днями потіти над домашнім завданням, знання в фільмі виступають не Суб’єктом, а Об’єктом, і ще немало причин, чому цей фільм не відповідає завданню мотивувати.

«ВІЛЬНІ ПИСЬМЕННИКИ». Фільм засновано на реальних подіях та знято за книгою «The Freedom Writer’s Diary». Ця книжка цікава тим, що вона буквально написана дітьми з бідного американського району за часів незгасаючих міжрасових конфліктів, через які навіть підлітки могли жорстоко побити однолітків через приналежність їх до іншого клану.
Екранізація змушує замислитися одразу над двома цікавими речами:
▪️У наш час ми маємо чудову можливість не лише отримувати знання, а й робити це в безпеці.
▪️Знання історичних подій навіть «обивателями» могло б запобігти багатьом соціальним конфліктам. Адже, провівши паралелі, можна побачити схожість між причинами голокосту та дискримінації певних рас.

«ДОМАШНЯ РОБОТА». історія про хлопчика-двієчника, який не розумів не лише сенсу навчання, а й сенсу всього життя; перше вже випливало з другого. Така собі майже загальна характеристика підліткового внутрішнього опору до цього світу.
Чим має тобі сподобатись?
▪️ якщо ти з тих, хто читаючи свого часу «Над прірвою в житі» (англ. «The Catcher in the Rye»), думав не про те, який беззмістовний цей Роман, а про взаємне розуміння з Селінджером, ти маєш оцінити ;)
▪️ історія про хлопця, від якого вимагають плідної праці усюди, а він відповідає , що «йому немає, чого сказати цьому світові».