З чого почати кар'єру юристу18 Березня 2021р.

З чого почати кар'єру юрист

Часто студенти юридичних факультетів задаються питанням,  а що ж робити під час навчання, щоб потім легко знайти роботу за спеціальністю.

Якщо дуже коротко:
добре вчитись;
робити ще щось окрім навчання.

Значна кількість юридичних компаній віддають перевагу випускникам університетів з тим щоб "виростити" професіонала під себе — за своїми правилами, під свої цінності й підходи. Але для цього, випускнику потрібна хороша теоретична база.

Додатковими активностями студентів юридичного спрямування можуть бути:
 університетські спілки та заходи  — наприклад, участь в наукових студентських конференціях, правових гуртках, дискусійних клубах;
 студентські юридичні організації;
 змагання та конкурси - беріть участь в юридичних олімпіадах, дебатних турнірах, конкурсах;
 вчіть мови - це очевидно;
 долучайтесь до молодіжних організацій - це буде сприяти розвитку професійних якостей. В нашому університеті можна долучитись до: AIESEC та Enactus.

Це все потрібно для того, щоб при виборі роботодавця мати переваги. Піч час вибору між кількома хорошими випускниками,  крім особистісних якостей роботодавці обов'язково поцікавиться, чим ще ви займались під час навчання в університеті.