Перспективні стажування квітня08 Квітня 2020р.

Гадаєте, карантин – привід не шукати першу роботу і ще трошки пожити в своє задоволення? Зовсім ні, адже навіть зараз компанії активно шукають амбітних і мотивованих початківців у професіях. Деякі цікаві пропозиції – в нашій квітневій добірці.

Sales Traineeship Program у P&G (Київ)

FMCG-компанія запрошує на стажування тривалістю 6-12 місяців. Заробітна плата – 21 000 грн (gross). Передбачена робота в бізнес-проектах, навчання та підтримка досвідчених колег.

INKOMPASS 2020: кар’єрна програма від Philip Morris (Київ, Харків, Дніпро)

Оплачувана програма для студентів та випускників дає можливість спробувати себе у вирішенні реальних бізнес-завдань та згодом приєднатися до команди.

ASPIRE 2020: всеукраїнська програма від «Філіп Морріс Україна»

Можливість розпочати кар’єру у відділі продажів у «полях» та стати частиною команди вже через 2 місяці.

Supply Discovery Trainee (стажер на виробництво) в AB InBev (Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Київ)

Один із лідерів українського пивоварного ринку запрошує на програму стажування Supply Discovery. На учасників чекають цікаві проекти, тренінги з розвитку управлінських навичок, коучинг і менторство від директорів і керівників підрозділів.

Перший досвід для юристів у «Метінвест» (Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Київ)

На початку липня 2020 р. компанія надасть можливість студентам 4-6 курсів отримати перший професійний досвід у юридичній практиці. Відбір фіналістів відбудеться в два етапи.

IT trainee technical writer у UKRSIBBANKBNPParibasGroup (Київ)

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Пропонується робота в міжнародній фінансовій організації, офіційне працевлаштування, медичне страхування та страхування життя, 25 календарних днів відпустки, доступ до програм навчання та тренінгів, широкі можливості міжнародної мобільності.

Transfer Pricing Intern в EY

Очікування від кандидатів – вища освіта в галузі фінансів або математичних предметів (випускник), знання податкового законодавства – велика перевага.

Молодший фахівець у відділ бухгалтерії (стажування) в «Артеріум» (Київ)

Фармацевтична корпорація запрошує кандидатів, які мають відмінні теоретичні знання бухгалтерського обліку та оподаткування, Податкового кодексу України, є впевненими користувачами ПК (важливі навички роботи в Excel), високий рівень зацікавленості кандидата в професійному розвитку.