Коротко про Практику12 Травня 2020р.

????‍????????‍???? Проходження практики студентами ЗВО регулюється ст. 51 Закону від 01.07.14 р. № 1556-VII «Про вищу освіту» і Положенням про проведення практики, затвердженим наказом Міносвіти від 08.04.93 р. № 93. Відповідно до цих докумнтів університети розробляють внутрішні Положеня і програми практики для кожної спеціальності.
Виробнича практика є невід'ємною частиною навчального процесу під час навчання у ЗВО.

???? Базою практики може бути підприємство будь-якої форми власності.

???? Місце проходження практики студент може вибрати самостійно.

???? Для цього необхідно:
– отримати дозвіл відповідної кафедри;
– мати договір між ЗВО і підприємством, що обрав студент.

???? В окремих випадках базу практики встановлює ЗВО.

???? Між ЗВО і базою практики укладається договір на проведення практики студентів за встановленою формою.

????  Законодавчими нормами не передбачена обов'язкова оплата праці студентів-практикантів. Проте якщо на підприємстві є вакантні місця, робота на яких відповідає програмі практики, і студенти-практиканти оформлені на ці вакантні штатні посади, то за час проходження практики їм виплачується зарплата. При цьому за практикантом, зберігається право на отримання стипендії – за умови успішної здачі іспитів.