Стажування за напрямом «Фінанси»09 Червня 2023р.

#стажування_перспектива

Стажування за напрямом «Фінанси»
Кондитерська Корпорація РОШЕН запрошує студентів 1-2 курсів магістратури та випускників 2021-2023 років вищих навчальних закладів України до оплачуваного 3-місячного стажування «ДО ВЕРШИН З РОШЕН» за напрямом «Фінанси». Після закінчення стажування є можливість подальшого довгострокового працевлаштування.

Якщо ти студент 1-2 курсів магістратури, можеш присвячувати роботі в офісі мінімум 4 години, добре знаєш англійську та мрієш бути причетним до створення кращих солодощів у країні, тобі до нас! Якщо ти - випускник, чекаємо тебе на повний робочий день!

Щоб потрапити до проєкту, зроби перший крок: заповни анкету за посиланням  до 25 червня 2023 року включно. Після отримання заявки ми зв’яжемося з тобою для подальших кроків.

🍫 З нами ти зможеш:
1. Будувати кар’єру в компанії, що є лідером українського кондитерського ринку
2. Навчатися у кращих експертів, разом виконуючи робочі задачі
3. Брати участь у профільних додаткових навчаннях
4. Бути офіційно працевлаштованим та отримувати заробіток під час стажування
5. Отримати шанс стати частиною маркетингової команди РОШЕН після стажування.

Що ще ти маєш знати про стажування?
🚩Старт: серпень 2023 р.
⏳Тривалість стажування: 3 місяці
📍Локація: Центральний офіс Корпорації РОШЕН за адресою: м.Київ, проспект Науки, 1, корпус 1

Як стати учасником проєкту?
Пам’ятай про 3 важливі умови – ти маєш:
1. закінчити бакалаврат за профільними спеціальностями («Фінанси», «Економіка», «Облік та оподаткування» тощо)
2. присвячувати роботі щонайменше 4 години на день, якщо ти – студент, або 8 годин, якщо ти - випускник
3. знати англійську мову мінімум на рівні В1.

Конкурсний відбір на стажування складатиметься з:
1. Тестування
2. Співбесід з рекрутерами та експертами напрямів.

Якщо ти – наш майбутній потенційний кандидат, ми зустрінемося після тестування та вирішення кейсів у Центральному офісі Корпорації для співбесіди.