Jti18 Березня 2020р.

Проведи карантин з користю і позмагайся за 6 місяців стажування закордоном! Саме час зареєструватись на #MakeItBrightChallenge від компанії JTI????

MakeItBright– це міжнародний кейс-чемпіонат для студентів віком від 18 до 24 років з 33 країн. Фінал відбудеться у штаб-квартирі JTIв Женеві, де учасники захищатимуть свої ідеї, які покликані зробити внесок в одному з 3 основних напрямків:

·         нові рішення для consumer experience

·         сучасні технології для сталого розвитку (sustainability)

·         взаємодія з працівниками і створення умов для розвитку майбутніх талантів

·         маєш свою сміливу ідею в іншому напрямку? Час розповісти про неї!

Бери участь у нашому кейс-чемпіонаті, якщо:

???? тобі від 18 до 24 років;

???? ти володієш англійською не нижче рівня upper-intermediate;

???? твій професійний досвід роботи не перевищує 2 років;

???? у тебе є класна бізнес-ідея як змінити цей світ на краще.

Стовідсотковий метч з усіма пунктами вище? ???? Тоді не зволікай, переходь за посиланням і приймай виклик вже сьогодні: makeitbright.com

Реєструватись в кейс-чемпіонаті можна як самостійно, так і в команді з надійним напарником ????