Поради, які пожвавлять ваш пошук роботи12 Листопада 2021р.

#статті_перспектива
 Поради, які пожвавлять ваш пошук роботи

Зосередьтеся в першу чергу на компаніях, а не на вакансії. Більшість людей зосереджуються на визначенні ролі, яку вони хочуть зайняти, а потім на пошуку відкритих позицій у багатьох компаніях. Замість цього спробуйте знайти кілька компаній, які представляють собою дійсно відповідні місця для вашої роботи й розвитку вашої кар’єри.

Розширте свої зв’язки й відвідуйте заходи за межами вашої галузі. Намагайтеся більше спілкуватися з людьми з інших професійних галузей. Це не означає, що ви повинні починати кожну розмову з новин про те, що ви в пошуку роботи, але ви можете прагнути перетворити це в розмову природним чином. Сусіди, знайомі, люди, з якими ходите в спортзал, відвідуєте уроки англійської або майстер-класи, з ким вигулюєте собаку – будь-який або всі ці контакти можуть мати знання або зв’язки, які можуть виявитися корисними.
Відвідайте семінар, майстер-клас або вебінар із суміжних або зовсім абстрактних тем. Розширюйте свої зв’язки з людьми, використовуючи можливості, які пов’язані з вашою галуззю.

Використовуйте соціальні мережі. Сьогодні соціальні мережі – це найшвидший спосіб розширити вашу особисту мережу. Використовуйте його, щоб заявити про себе. Наприклад, опублікуйте пост про те, що ви в пошуку роботи, розкажіть про свій досвід і досягнення, доповніть парочкою красивих фото або цікавих картинок, що привертають увагу.

Бесіди з лідерами на співбесіді. Під час співбесіди з начальником, генеральним директором або кимось іншим з керівної посади поверніть обговорення, щоб дізнатися більше про компанію. Запитайте про ініціативи, показники і цілі компанії, цінності й корпоративну культуру або про інші пов’язані з роботою теми. Оскільки здобувачам роботи слід пам’ятати, що основна мета співбесіди – продати свої навички й досвід, то в такої розмови є двоякі переваги:ви демонструєте інтерес до компанії та пропонуєте себе як цінний кадр. Тому знайдіть спосіб продати себе як потенційний актив роботодавцям на основі інформації, якою вони з вами діляться.