Що робити, якщо довго шукаєте роботу01 Листопада 2021р.

#статті_перспектива
  Що робити, якщо довго шукаєте роботу

Не впадайте у відчай. Коли пошуки роботи затягуються, існує висока імовірність, що пошукач впаде у відчай. Відсутність пристойної роботи тисне психологічно, та й суспільна думка не дрімає і завжди проявить себе у вигляді недоречних питань на зразок «Ну що, знайшов уже роботу? Ні?.. А чого так?..», і подібні питання раз у раз нагадують, що важлива сторона життя у вас зовсім не клеїться.

Не проявляйте пасивність. Пам’ятайте, що пасивність поховає ваші найкращі наміри. Одного розсилання резюме на декілька вакансій недостатньо, адже на кожну пристойну вакансію претендує чимало кандидатів. Просто сидіти і чекати, склавши руки, в сучасному динамічному світі не вийде.

Завищені фінансові очікування. Ще однією причиною, по якій довго шукаєте роботу, може стати завищена вимога до заробітної плати. Але як знайти золоту середину? Приділіть цьому питанню увагу і з’ясуйте середній дохід з пропонованих вакансій. Можливо, ви почули від когось неправдиву інформацію, або ситуація на ринку праці дещо змінилася, і раніше зарплата була вищою.

Проблеми із резюме. Можливо, потенційного роботодавця ваша кандидатура відштовхує ще на етапі ознайомлення з резюме? Ви уважно перечитували резюме, коли заповнили усю необхідну інформацію? Якщо так, це ще не гарантує, що ваше резюме бездоганне.

Використайте дозвілля по максимуму. Поміркуйте ось над чим: можливо, довго не вдається знайти роботу, бо вам потрібно розібратися в собі? Якщо зануритися глибше в проблему, можуть виявитися доволі несподівані причини. Наприклад, підсвідомо не хочете йти працювати по спеціальності, та ще соромитесь зізнатися собі і рідним, що хочете спробувати себе зовсім в іншій сфері діяльності.
В будь-якому випадку, використайте цей час для відновлення сил, відпочинку, спілкуванню з друзями і родичами. Коли трохи відпустити ситуацію і дозволити собі відпочити, можуть прийти несподівані рішення. Річ у тому, що в стресових ситуаціях доволі часто можна не помітити вдале рішення.