Всеукраїнський 5-ти денний UGEN Challenge IT18 Травня 2020р.

[Переслано из UGEN Challenge IT]
Всеукраїнський 5-ти денний UGEN Challenge IT - це вхідний квиток в айті-сферу в онлайн-режимі та змагання за цінні призи.

Топ-компанії щодня прокачуватимуть та випробовуватимуть тебе, і нагороджуватимуть найкращих.

На цьому каналі ми будемо ділитися новинами проекту, можливостями в компаніях, які беруть участь у заході, та буде публікуватися рейтинг кейсового челенджу, за яким буде визначено переможця UGEN Challenge IT.

На тебе чекають:
– виступи представників компанії;
– індивідуальні кейсових завдань після кожної онлайн-зустрічі;
– панельна дискусії «Ринок ІТ у період карантину. Успішні кейси налагодження віддаленої роботи команди. Які трансформації на нас чекатимуть?».

???? ПРИЗИ!
Переможець челеджу, який набере найвищий сумарний рейтинговий бал за результатами всіх днів, отримає ПЛАНШЕТ.

Також кожен день компанії обиратимуть топ-рішення за свій кейс та будуть нагороджувати призами.

????‍???? 26-30 травня. Онлайн. Для студентів та випускників зі всієї України.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/18ZcuhtJEJRo4Ja37.