??І зовсім не страшно: чому зараз найкращий час для пошуку нової роботи17 Серпня 2020р.

І зовсім не страшно: чому зараз найкращий час для пошуку нової роботи

???? Криза породжує можливості
Пандемія дала всім нам шанс переглянути наші цінності і пріоритети.
Використовуйте паузу в роботі, щоб зрозуміти, де ви хочете працювати, а також тип ролі й посаду, які ви шукаєте.

???? Дистанційна робота забезпечує гнучкість
Пошуки роботи значно спрощуються, коли ви робите це з дому. Дистанційна робота забезпечує велику гнучкість, тому, якщо ви працюєте в мережі або вирушаєте на онлайн-співбесіду, вам не потрібно турбуватися про те, що ви не знайдете потрібну адресу або не встигнете, потрапивши до затору. Поточна ситуація дозволяє вам бути більш підготовленими й розслабленими під час інтерв’ю.

???? Роботодавці стають більш активними в підборі персоналу
За даними міжнародного сайту з працевлаштування CareerBuilder, зараз роботодавці нарощують зусилля по підбору персоналу. Якщо ви не знайшли свою ідеальну пропозицію серед вакансій, не впадайте у відчай, адже в теперішніх обставинах вакансія може знайти вас сама.

⚠️Роботодавці активно розширюють коло можливих кандидатів на ту чи іншу посаду, переглядають не тільки відгуки на свої вакансії, а й резюме кандидатів, які ті розмістили