Як влаштуватися на роботу до абсолютно будь-якої компанії18 Серпня 2020р.

Як влаштуватися на роботу до абсолютно будь-якої компанії

Думаєте, отримати посаду в Amazon, Microsoft, Alphabet, Apple або Facebook майже неможливо?  Потрапити на роботу до компанії мрії набагато легше, ніж здається.
Якщо ви мрієте про роботу в певній компанії і готові піти на все, щоб отримати там посаду, то ловіть кілька лайфхаків.

☀️Засвітитися
Якщо ви визначилися з компанією мрії ще в юному віці, радимо починати «світитися» перед нею якомога раніше. Як це зробити? Брати участь у конкурсах та акціях, які влаштовує компанія, заявляти про свої наміри приєднатися до неї в майбутньому, частіше публічно хвалити улюблене підприємство.

????‍????Влаштуватися на практику
Цей спосіб підходить для студентів, яких час від часу надсилають на проходження практики до різних організацій. Як відомо, найчастіше студент сам визначається з компанією, в якій відбудеться його виробнича практика. То що вам заважає вибрати саме ту компанію? Швидше за все там погодяться вас прийняти, а ви заодно постарайтеся проявити себе найкращим чином і завести якомога більше корисних знайомств.

????Претендувати на скромну посаду
Якщо ви правдами й неправдами хочете потрапити саме до цього колективу, то погоджуйтеся навіть на найбільш невдячну посаду. Але з умовою, що вона передбачає кар’єрне зростання ;)
Якщо ви дійсно талановитий фахівець, на роботі це швидко помітять і підвищення не забариться.

⌚️Організувати зустріч
Звичайно ж, краще заздалегідь домовитися про ділове побачення з представником улюбленої компанії. Але якщо це неможливо, то організувати «випадкову» зустріч — теж варіант.
Частіше бувайте на заходах, які відвідують представники компанії мрії, будьте активними — вас обов’язково помітять і запам’ятають.