конкурс резюме07 Квітня 2021р.

????«Фіналістів запрошують на співбесіду». Кому і навіщо брати участь в конкурсі резюме
✍️Конкурс резюме - це не змагання, це виклик самому собі, мозковий штурм, пошук вдалих та якісних  ідей представлення своїх вмінь та досвіду перед роботодавцями.

Конкурс для студента - ще й можливість знайти роботу.
Усі резюме експертно оцінюються за низкою критеріїв. Компанії учасники кар'єрного форуму запрошуютьучасників на екскурсію в офіс, співбесіду або зараховують участь за професійне тестування.
Наприклад, така можливість була у переможців  "CV for the City" в 2019 році: їх запросили на Day at P&G Office.
По закінченню конкурсу резюме проводяться дні кар'єри, де можна поспілкуватися з представниками компаній.

Створюючи резюме, ти прокачуєш практичні навички його написання та збільшуєш шанс бути поміченим топ роботодавцем.

????Брали участь, але не стали фіналістом?
????Це не проблема, а причина звернутися за допомогою в Центр "Перспектива". Ми з радістю виділимо твої сильні сторони в резюме і пропрацюємо слабкі. У нас немає програвших.
Ми працюємо на результат та вашу кар'єру!

Нагадуємо , що зараз триває конкурс резюме "СV Winner"
Що потрібно для участі в конкурсі?
1️⃣Бути підписаним на нас у facebook , telegram або instagram
2️⃣Надіслати резюме на пошту perspectiva.kneu2017@gmail.com