Just do it: добірка цікавих стажувань липня02 Липня 2020р.

Just do it: добірка цікавих стажувань липня
На ринку праці гаряче так, як і за вікном. Після закінчення непростого навчального року, роботодавці активувалися та шукають молодих, амбітних, працьовитих у свої команди. Можливо, це саме ви?

Sales Traineeship в Procter&Gamble (Дніпро)
Міжнародна компанія споживчих товарів запрошує долучитися до програми стажування. Тривалість – 6–12 місяців. Вимоги до претендентів: 3–6-й рік навчання або випускники останніх курсів (до 12 місяців після закінчення навчання); рівень англійської – Upper-Intermediate; посвідчення водія (активний водій); позитивне ставлення до викликів та змін; відмінні аналітичні навички мислення та лідерства.

Пропонується: щомісячна заробітна плата: 21 000 грн брутто та коригування після шостого місяця; пакет виплат (медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, додаткові дні відпустки); компенсація автомобільних та мобільних послуг; гнучкий графік роботи та можливість працювати вдома.

Intern to Actuarial team в Deloitte (Київ)
Вимоги: вища освіта з природничих наук (математика, статистика, інформатика, фізика, інженерія)впевнений користувач Excel, VBA; Python, R, Prophet або будь-яка інша мова програмування – буде плюсом; англійська – Upper-Intermediate та вище; відповідальність, уміння працювати в команді, готовність їздити у відрядження.

Пропонують: навчання як основним компетенціям, так і м’яким навичкам, програмам особистого та професійного розвитку; страхове покриття; кар’єрний ріст та конкурентоспроможну зарплату; можливість тісно співпрацювати з досвідченими професіоналами по всьому світу.

Стажист у відділ персоналу в INTERTOP (Київ)
Обов’язки: збирати телефонні номери кандидатів для Viber-розсилки; розміщувати вакансії на сайті; відправляти відгуки кандидатів керуючим у магазини; супроводжувати оформлення, сканувати документи; консультувати кандидатів щодо вакансій в компанії; виконувати доручення рекрутера.

Пропонують цікаву, динамічну, комфортну та стабільно атмосферу; можливість професійно зростати та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та офіс біля станції метро.

Employer Branding & Social Media Management Trainee в JTI (Київ)
рограма стажування включає 3 ротації в різних підрозділах. Пропонують: офіційне працевлаштування, зарплату, відпустку та відшкодування лікарняних, професійний розвиток, кар’єрні можливості на місцевому та глобальному рівнях. Шукають: студентів минулого року або випускників 2018/2019; здатних працювати не менше 30 годин на тиждень; мають досвід соціальної діяльності або членство в молодіжних організаціях.

Вимоги до кандидатів: володіння українською та російською мовами, англійською (обов’язково); досвід роботи з графічними та відеоредакторами; здатність ефективно працювати з декількома завданнями та проєктами. Заявки приймаються до 5 липня 2020 року. Очікувана дата початку – 20 липня 2020 року.