Топ-7 порад, які допоможуть розвитку скілів30 Червня 2021р.#стаття_перспектива Топ-7 порад, які допоможуть розвитку скілів Почніть проходити дистанційні курси. Отримання грамотно структурованої інформації в стислі терміни не тільки поповнює багаж знань, а й робить реальними кардинальні зміни, коли свідомо чи вимушено змінюється спеціальність. Терміни, специфіка і ключові ази – стартовий «пакет», який згодом буде доповнюватися.
Не нехтуйте інформаційною грамотністю. Завжди беріть до уваги тренди, які стосуються не тільки певної професії, – різнобічність буде великим плюсом.
Розвивайте критичне мислення. Маніпуляцій слід побоюватися кожному, адже вони впливають на ухвалення рішень. Аналіз і виявлення невідповідностей в одержуваній інформації – кращий захист. Як прокачати даний скіл? Ставте собі більше уточнюючих запитань (відповіді не мають бути «плаваючими»), перевіряйте джерела, також можна ознайомитися з навчальними матеріалами в Мережі.
????Покращуйте комунікаційні навички. Спілкування робить більш ефективною командну роботу, тому слід зайнятися власною комунікацією. Що робити? Тут усе просто: потрібно частіше спілкуватися, знаходити точки дотику за темами з колегами, при цьому розмови можуть стосуватися не тільки робочих процесів, а й інших актуальних тем.
Дослухайтеся до експертних думок. У будь-якій сфері є той, на кого можна і потрібно орієнтуватися. Експертна думка – це можливість отримувати дійсно корисну інформацію, яка зазвичай підкріплюється порадами для тих, хто лише робить перші кроки чи хоче розвиватися. Додаткову користь принесе відвідування тематичних конференцій, де можна почерпнути нові дані з конкретними прикладами
Навчіться ставити конкретні цілі. Дана порада важлива не лише для роботи, оскільки поширюється й на особисте життя – в цьому разі допоможуть дві методики. Перша: одна мета розбивається на кілька маленьких, що має на увазі їхнє поетапне виконання. До другої методики належить постановка цілей за SMART: Конкретика (Specific). Вимірність (Measurable). Досяжність (Achievable). Значущість (Relevant). Тимчасова обмеженість (Time-bound).
Робіть дозвілля більш різноманітним. Робота забирає багато сил, до того ж щораз більший життєвий ритм також негативно впливає на загальний стан. Вихід – якісно і різноманітно відпочивати, що допоможе виключити емоційну втому. Важливо й те, що хобі з часом можуть перерости у щось більше і приносити дохід. |