Що розповідати «про себе» на співбесіді18 Червня 2020р.

Що розповідати «про себе» на співбесіді????
Є багато різних гарних способів добре відповісти на прохання: «Розкажіть мені про себе» і тільки один неправильний — це поставити зустрічне уточнювальне запитання HR-менеджеру: «Що саме ви хочете дізнатися?»

????Що цікавить роботодавця
Не розтягуйте розповідь історіями про всі свої роки навчання й першу роботу. Найбільш актуальний — свіжий досвід, тож насамперед розкажіть про останнє місце роботи, свої обов’язки й досягнення на ньому.

????????Так що ж саме розповідати
Наведіть короткі приклади з професійної діяльності, якими ви пишаєтеся і які можуть охарактеризувати вас як гарного фахівця:

хто ви як професіонал;
який у вас досвід;
що ви вмієте;
у яких значущих проєктах брали участь;
ваші сильні сторони, нагороди.

????????‍????Як розповідати
Роботодавець просто хоче більше дізнатися про вас, і докладний життєвий опис тут ні до чого. Ваша відповідь має займати буквально пару хвилин. Наведіть 2-3 цікаві факти, які максимально добре характеризують вас.

Пам’ятайте: пропозиція розповісти про себе — це шанс подати себе максимально вигідно. Використовуйте його, і ви неодмінно отримаєте роботу своєї мрії!