Як бути продуктивним по понеділкам15 Червня 2020р.

Як бути продуктивним по понеділкам

Понеділок може стати початком прекрасного робочого тижня. Все, що для цього потрібно – правильний робочий старт. А для цього зверніть увагу на низку необхідних речей.

????Повноцінний сон
Намагайтеся спати повноцінно, у тому числі, й у вихідні дні. В неділю ви маєте використати на сон як мінімум дев'ять годин. Ви добре відпочините та на підйомі зустрінете початок робочого тижня.

????Майте план
Правильний спосіб підвищити свою продуктивність по понеділках – заздалегідь розпланувати, якщо не весь робочий тиждень, то принаймні створити собі конкретний графік на понеділок.

????Шукайте мотивацію
Відчуття того, що вам не вистачає мотивації, щоб взятися за роботу є нормальним станом для людини, що відпочивала. Якщо сумніваєтесь – знайдіть такі причини, а потім спробуйте знайти рішення.

????Табу на роботу у вихідні
Якщо ви не встигли відпочити за вихідні – жодна мотивація не зможе надати вам потрібної енергії для плідної праці. Одна з головних причин того, чому ви не встигаєте «відновитися» протягом вихідних днів, полягає у тому, що ви не змогли повністю відключається від думок про роботу або, ще найгірше, допрацьовували протягом уїк-енду.

???? Одяг лише «робочий»
Психологи довели здатність людини змінювати своє ставлення до подій та відношення до обов’язків, у залежності від того, як вони одягнені. Цей простий але досить ефективний спосіб «вмикання» на роботу та мотивування себе, часто залишають без уваги, й дарма. Хист до роботи по понеділках одразу знайдеться, якщо заздалегідь підготувати необхідний одяг.

Понеділок є найбільш важчий день тижня, але скориставшись цими порадами, переконайтесь наскільки легким може стати початок вашого робочого тижня.