Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спізнення на роботу09 Липня 2021р.

#статті_перспектива 
Спізнення на роботу
 
Спізнення на роботу – погана звичка, яка швидко стає регулярним «злочином» та може стати причиною звільнення. Такий ризик не лише обумовлює певні проблеми із пошуками роботи у наші непрості часи, але, також, ставить під загрозу професійну репутацію винуватця у майбутньому. Тим більше, звільнити за регулярні спізнення людину можуть відповідно до статті Трудового кодексу, що гарантовано поставить жирний «хрест» на кар’єрі.
 
На жаль, для чималої кількості українців, регулярні спізнення на роботу, вже встигли увійти до звички, яка почалася із невеличких затримок «на каву» або таких, що відбувалися за іншими, цілком «неважливими» обставинами. Якщо вам є для чого зберігати й своє робоче місце, й власну професійну репутацію, ви просто маєте постійно дотримуватися пунктуальності під час приходу на роботу: така якість важлива як для самого працівника та його особистості, так й для його робочого оточення, в якому людина працює. така поведінка обумовлює постійний ризик зриву робочих планів, порушення графіку роботи, що призводить до появи думок про наявність у винуватця певних серйозних проблем, а його самого колеги та керівництво вважатимуть безвідповідальним та не здатним до виконання своєї роботи працівником.
 
Щодо праці у діловій сфері, то така ситуація стає тут геть неприйнятною: навіть президенти країн не дозволяють собі затримуватися на зустрічі більш, аніж на п'ятнадцять хвилин. Якщо ви маєте подібні проблеми, не слід відкладати їх вирішення у «довгу скриньку», й краще, одразу навчити себе тому, як не спізнюватися на роботу та результативно планувати свій час.