Binotel21 Квітня 2021р.

Binotel - це продуктова IT-компанія, яка вже більше 8-ми років займається наданням послуг бізнес телефонії і є безумовним лідером на ринку України.

Наші побажання:
закінчену вищу освіту (бухгалтерський облік, економіка, фінанси, аудит) або студент останнього курсу заочної форми навчання;
відповідальність, уважність і бажання перейнятися в кожну задачу;
грамотна усна і письмова мова без слів-паразитів і сленгу;
досвід роботи на аналогічній посаді (можливо і без досвіду роботи, але з величезним бажанням вчитися і розвиватися в цій сфері!).

Твої основні завдання:
проведення первинної документації (прибуткові та видаткові документи, формування актів виконаних робіт, рахунків і актів звірок);
вирішення фінансових та адміністративних питань по клієнтам;
контроль оплат / підключення послуг;
ведення документообігу відповідно до стандартів компанії;
робота в програмі 1С 8.

Чому ти до нас в Binotel? Все дуже просто:
Підтримка і навчання з першого дня. Наші співробітники розвиваються і ми готові тобі в цьому допомогти.
Заробітна плата переглядається на постійній основі в міру збільшення обсягу роботи.
Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка, лікарняні - все, як годиться.
У нас затишно. Сучасний open space в 15 хвилинах від метро Осокорки, щотижня йога і футбол, speaking club і свій кінотеатр. https://cutt.ly/ivO9cuv