Стажування «Ближче до ТБ»05 Липня 2023р.

#стажування_перспектива

Група 1+1 media відновлює програму стажування «Ближче до ТБ» та оголошує пошук стажерів.

🧐Для кого?
Програма стажування допомагає охочим розпочати кар’єру в медіагалузі. Студенти та випускники університетів мають можливість отримати перший професійний досвід у компанії.

Представлено близько 15 вакансій, в межах яких усі охочі зможуть спробувати свої сили.🤩
Серед них: PR-фахівець, SMM та редактор сайту, контент-мейкер, кореспондент/журналіст, редактор, інженер з розвитку та підтримки платформи, юрисконсульт, інженер з комп’ютерної підтримки, фахівець адміністративного відділу, молодший фінансовий аналітик, UI/UX-дизайнер, молодший фахівець по роботі з клієнтами, контент-менеджер VOD порталу.

🤓Що буде?
Стажування складатиметься з 2-х етапів та триватиме протягом 5 місяців влітку-восени.

Окрім здобуття реальних навичок за обраним фахом і нетворкінгу з топовими професіоналами галузі, фіналісти 2-го етапу отримуватимуть символічну стипендію-заохочення від компанії. До того ж по закінченню програми стажерам будуть вручені дипломи, що підтверджують отримані ними знання та практичні навички, а фіналісти будуть внесені до кадрового резерву та в разі наявності відповідної вакансії можуть на загальних засадах пройти співбесіду і долучитися до команди плюсівців.

🤔 Як приєднатися?
1. Резюме + відеорезюме
Розкажіть про себе! Зніміть відеовізитівку на 1-2 хвилини, в якій стисло сформулюйте, чому саме ви маєте стати нашим супергероєм. Усю необхідну інформацію відправляйте за допомогою електронної форми на сайті.
2. Співбесіда
Пройдіть співбесіду. Познайомтеся з наставником. Проявіть свої знання та здібності і дізнайтеся більше про майбутні проєкти та можливості.
3. Стажування
Отримайте запрошення приєднатися до програми стажування та розпочніть робити перші кроки назустріч своїм кар’єрним перемогам.

🔗Детальна інформація про програму «Ближче до ТБ», умови участі, вакансії та вимоги до кандидатів розміщена на офіційному сайті 1+1 media за посиланням