Молодий спеціаліст може реалізувати себе в корпорації23 Грудня 2020р.

Розшукується новачок: як молодий спеціаліст може реалізувати себе в корпорації

"Шукаємо співробітника 18 років, з досвідом 50 років і здатністю приручати драконів", - жартують користувачі соціальних мереж в пошуках роботи. Насправді, роботу можна отримати незважаючи на відсутність досвіду. Великі міжнародні компанії зацікавлені в свіжому погляді, готові розвивати і навчати кадри з нуля.

Розбираємося в тому, як молоді фахівці можуть домогтися кар'єрного успіху і чому їм буде цікаво працювати в корпораціях.

ЧАСТИНА ПЕРША

Чого хоче молодь

За даними дослідження Deloitte Global Millennial Survey 2020 року, покоління "мілленіалів" і "зетів" більше хвилює інноваційність та екологічність компанії. Глобальні компанії адаптуються до цих цінностей. Запит на екологічність навіть перетворився в тренд: Adidas випустив кросівки з переробленого сміття Світового океану, а IKEA перевела асортимент ламп і світильників на світлодіодні джерела світла.

Більш того, молоді співробітники не готові важко працювати тільки заради грошей - роботу вони розглядають як джерело щастя і розвитку. Щоб залучити й утримати їх, міжнародні корпорації пропонують різноманітні стажування і практики. Наприклад, інноваційний лідер тютюнової галузі Філіп Морріс щорічно запрошує українських студентів на безкоштовне навчання в Online Business Academy. Після його закінчення можна потрапити на одну з оплачуваних програм стажування: ASPIRE або INKOMPASS і почати рухатися по кар'єрних сходах.