«Правило 5 годин»30 Грудня 2020р.

«Правило 5 годин» — ефективна система самоосвіти

Скільки часу в тиждень ви втрачаєте на самоосвіту? Чи можливо ви зовсім забули про це слово одразу після закінчення ВУЗУ? Що ж, ніколи не пізно згадати, адже для цього потрібно не так багато.

Саморозвиток та самовдоконалення — це вимога сучасної епохи. Ви повинні шукати і взнавати щось нове, лише в межах своєї спеціалізації щоб бути попереду, а не пасти задніх.

Правило 5 годин — це система постійної самоосвіти, яка заключається в тому, що ви потрібні виділяти не менше 5 годин на тиждень на навчання, роздуми та експерименти,

Читання. Ваша задача впровадити звичку читати кожного дня. Складіть список книг, які допоможуть вам розвиватися в вашій сфері і виділяйте не менше 20 хв в день на їх читання.

Роздуми. Всю отриману інформацію на попередньому етапі важливо не лише запам‘ятати, але й проаналізувати. Проведіть аналіз нотаток, які ви вели під час читання. Дайте собі відповідь на питання — «Як я можу використати ці знання в житті?»

Експерименти. Зверніться до ідей, які у вас виникли на двох попередніх етапах і подумайте як ви можете їх реалізувати на практиці нехай навіть в спрощенном вигляді. Наприлад, працівники Google обов‘язковому порядку виділяють 20% свого робочого часу саме на експерименти та реалізацію своїх ідей.