Скажи, яке твоє хобі05 Січня 2021р.

Скажи, яке твоє хобі, і я скажу, хто ти
Які ж заняття “личать” до професій? Розповідаємо.

Екстремальні спортивні види спорту. Таке дозвілля характеризує людину як таку, що здатна приймати правильні рішення в складних ситуаціях, не втрачати самовладання. Саме такі захоплення найчастіше вказані в резюме претендентів на керівні посади. Люди, які здатні ризикувати і при цьому досягати високих результатів.

Творчі хобі (малювання, вишивка, написання віршів тощо) стануть непоганим доповненням претендента, наприклад, на посаду PR-менеджера. Все, що пов'язано з креативністю, важливо для співробітників, від яких чекають оригінальних ідей і нестандартних рішень. А такі захоплення допомагають розвивати творчий потенціал.

Подорожі, особливо, якщо під час них ви вивчаєте різні культури і намагаєтеся зрозуміти менталітет місцевих жителів. Таке хобі допоможе вам швидко знайти контакт з різними людьми в колективі, вибудувати правильні ділові взаємини з іноземними партнерами. Тому не забудьте вказати його, якщо претендуєте на роботу в міжнародній компанії.

Шахи. Люди з таким складом розуму цілком можуть спробувати себе в розробці бізнес-стратегій.

Звичайно, що хобі - не основний, а додатковий аргумент на вашу користь. Проте якщо ви не маєте досвіду роботи або задумались про перекваліфікацію, використайте його на повну. Відгукуючись на вакансію, напишіть супровідний лист, в якому підкресліть: хоча ви не маєте стажу роботи, за особистими якостями та “м'якими” навичками ви на 100% відповідаєте вимогам вакансії. Доведіть це твердження прикладами ваших досягнень та здобутків у спорті, творчості чи інших заняттях, яким ви надаєте перевагу у вільний час.