Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Подвійні дипломи Університету штату Нью-Йорк та КНЕУ22 Вересня 2022р.

      

29 серпня 2022 року напередодні Дня знань у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась непересічна подія: делегація нашого університету на чолі з в.о. ректора Дмитром Лук’яненком, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Віктором Чужиковим, деканом факультету міжнародної економіки та менеджменту Юрієм Солодковським та директором Інституту англомовних програм Оленою Циркун зустрілась зі своїми колегами з партнерського університету Штату Нью-Йорк у Потсдамі – в.о. ректора,доктором Філіпом Т. Нейссером, проректором, доктором Аланом Герскером, деканом Школи освітніх та професійних послуг (SOEPS), доктором Алленом Грантом, завідувачкою кафедри ділового адміністрування, докторкою Шалою Вуннавою та професором кафедри ділового адміністрування університету Штату Нью-Йорк у Потсдамі та почесним доктором КНЕУ Грегорі Гарднером з метою обговорення імплементації програми подвійних бакалаврських дипломів та інших можливостей плідної співпраці між двома університетами.

Цій події передувало підписання договору про надання студентам подвійних дипломів між нашими інституціями. Програма подвійних дипломів передбачає, що студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана  мають можливість після проходження 3 курсів за програмами у своєму університеті продовжити навчання в партнерському університеті в Сполучених Штатах, пройти практику, написати бакалаврську дипломну роботу під керівництвом професорів двох університетів та отримати два дипломи: з міжнародної економіки в КНЕУ та бізнес-адміністрування в університеті Штату Нью-Йорк. Детальніше про програму на ресурсах наших партнерів:

 

Відкрив зустріч в.о. ректора, професор Дмитро Лук’яненко, який зазначив, що незважаючи на збройну агресію проти України, КНЕУ продовжує розвивати співпрацю із партнерами, результатом якої є нова форма взаємодії між викладачами та студентами обох університетів. Дмитро Григорович відзначив вагомий внесок професора кафедри ділового адміністрування Грегорі Гарднера у розвиток взаємодії та відкриття програм подвійних дипломів у КНЕУ, символом якого є клен, посаджений перед центральним корпусом нашого університету, він зростає та укріплюється, незважаючи на несприятливі обставини. Ректор Лук’яненко подякував партнерському університету та всій академічній спільноті за  підтримку під час безпрецедентних випробувань для нашої країни  та висловив упевненість в успішному старті програми.

        В.о. ректора університету Штату Нью-Йорк у Потсдамі 

доктор Філіп Т. Нейссер

В.o. ректора Університету штату Нью-Йорк у Потсдамі, доктор  Філіп Т. Нейссер, зазначив, що SUNY Potsdam з гордістю засновує цю нову програму подвійних дипломів з друзями та партнерами в Київському національному економічному університеті, одному з провідних європейських закладів вищої освіти в галузі бізнесу та менеджменту. Створюючи цей новий освітній шлях, вони висловлюють свою відданість Україні, її майбутній безпеці та успіху. «Ми будемо раді вітати першу групу студентів КНЕУ в нашому кампусі, які після закінчення навчання будуть готові працювати на керівних посадах та сприяти відновленню України», — сказав доктор Нейссер.

 

Така програма подвійних дипломів з КНЕУ матиме важливе значення для американського університету, оскільки студенти та викладачі КНЕУ не тільки ознайомлять американських студентів з економікою та культурою України, але й будуть представниками країни, яка демонструє неймовірну мужність та стійкість у протистоянні з агресором.

       Професор кафедри ділового адміністрування університету Штату Нью-Йорк у Потсдамі, почесний доктор КНЕУ Грегорі Гарднер

 

Грегорі Гарднер зазначив: «Київський національний економічний університет — це престижний університет із глибокими зв’язками з міжнародними компаніями, які працюють у Києві, та дуже успішними випускниками. Я вражений,  як ці люди продовжують викладати та керувати  університетом, незважаючи на те, що їх обстрілюють,  і ми, безсумнівно, маємо активізувати зусилля та довести цей проєкт до кінця та надати як найбільше можливостей партнерському університету. Ми сповнені рішучості реалізувати цю програму. Це надто важливо для всіх нас!»

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор Віктор Чужиков, наголосив на етапах та вагомих результатах багаторічної співпраці між двома університетами та запропонував напрями її розширення, які відразу були підтримані Першим проректором Університету Штату Нью-Йорк, доктором Аланом Герскером та іншими колегами з партнерського університету:участь SUNY в Міжнародному альянсі підтримки відновлення економіки України;  проведення онлайн-спілкування між окремими кафедрами (міжнародної економіки, міжнародного менеджменту тощо, а також педагогіки і психології, соціології;  проведення онлайн-тренінгів, публічних лекцій; участь у спільних конференціях, у т. ч. дистанційних), розвиток дослідницьких мереж, участь у спільних грантах; узгодження і проведення спільних рекламних кампаній;  обмін студентами, викладачами, адміністративним персоналом у рамках міжнародної академічної мобільності; проведення спільних літніх шкіл з підприємництва та з інших напрямів співробітництва.

 

Декан факультету міжнародної економіки та менеджменту Юрій Солодковський, його колега, декан Школи освітніх та професійних послуг (SOEPS),  Аллен Грант, завідувачка кафедри ділового адміністрування, докторка Шалу Вуннава, професор кафедри ділового адміністрування університету Штату Нью-Йорк у Потсдамі Грегорі Гарднер та директор Інституту англомовних програм КНЕУ Олена Циркун обговорили процес імплементації програми, шляхи подальшої комунікації та висловили готовність у всілякій підтримці партнерства.

 

Вітаємо спільноти двох партнерських університетів з початком нового навчального року та бажаємо успіхів у подальшому розвитку співпраці між двома університетами!

Дізнатися більше можна тут